Kontaktai

UAB „Alvirega“
Magistralės Vilnius – Klaipėda 22 km.,
„Vingės Transsphere logistika“ terminalas
LT-21401, Sausių k., Trakų raj.
info@alvirega.lt
Bendrieji kontaktai:

Konteinerių pervežimai: transport@alvirega.lt
Sąskaitų klausimai: accounting@alvirega.lt


TRANSPORTO SKYRIUS
Jūrinių kontienerių pervežimai

Virginijus Vitkauskas 
Direktorius
Tel.: +370 528 40079
Mob.: +370 620 37604
E-mail.: Virgis@alvirega.lt

Egidijus Vitkauskas
Vadybininkas
Tel.: +370 528 40079
Mob.: +370 687 90057
E-mail.: Egidijus@alvirega.lt

Lukas Vitkauskas
Vadybininkas
Mob.: +370 626 60949
E-mail.: Lukas@alvirega.lt

Titas Vitkauskas
Vadybininkas
Mob.: +370 618 78547
E-mail.: Titas@alvirega.lt


Buhalterija / Finansų skyrius

Inga Vitkauskienė
Vyr. buhalterė
Mob.: +370 614 35947
E-mail.: Inga@alvirega.lt

Jurgita Kaniušienė
Administratorė – apskaitininkė
Mob.: +370 689 23528
E-mail.: Jurgita@alvirega.lt

Albertas Vitkauskas
Finansų skyriaus vadovas
Mob.: +370 687 38604
E-mail.: Albertas@alvirega.lt

    Jūsų vardas (būtina)

    Jūsų el. pašto adresas (būtina)

    Tel. nr.

    Jūsų žinutė